Untitled Document

Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri
Sempozyum, 21-22 Haziran tarihleri arasında Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi' nde gerçekleştirilecektir.

Bildiri Gönderimi
Sempozyumda e-poster bildiriler kabul edilecektir.Bildiri özetlerinin www.uludagtibbionkoloji.org sitesindeki online bildiri gönderim sistemi aracılığıyla 28 Mayıs 2018 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

Stand ve Sergi Alanları
Sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 21 Haziran 2018 tarihi itibarı ile 08:00 - 19:00 saatleri arasında 22 Haziran 2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin sempozyum merkezi, stand alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Sempozyum süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri, kayıt yaptıran tüm katılımcılara 21 Haziran 2018 tarihinden itibaren kayıt masasından verilmeye başlanacaktır.