Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri
Sempozyum 30 Haziran – 02 Temmuz 2022 tarihleri arasında Merinos AKKM / Bursa’da gerçekleştirilecektir.

Kayıt Masası
30 Haziran - 02 Temmuz 2022 tarihlerinde 08:00-19:00 arası hizmet verecektir.

Stand Alanları 
Sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 30 Haziran 2022 tarihi itibarı ile 08:00 - 19:00 saatleri arasında 02 Temmuz 2022 tarihine kadar açık kalacaktır.

Sempozyum Dijital Kitabı
Sempozyumda, bildirilerin yer aldığı dijital kitap sempozyum sonrasında web sitesinde yayınlanacaktır.

Yaka Kartı 
Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının sempozyum süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve sempozyum süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.

Katılım Belgesi 
Sempozyuma kayıtlı katılımcıların belgeleri 02 Temmuz 2022 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.

Bildiri
Sempozyumda bildiri sunumu, sözel ve dijital poster bildiri şeklinde olacaktır. Sempozyuma, bildiri ile katılmak isteyenlerin, bildiri özetlerini en geç 17 Haziran 2022 tarihine kadar "Bildiri "bölümünde yer alan elektronik posta formu aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası 
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Sempozyum süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.